Kutu Harf Tabelası Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Kutu harf tabelaları, üç veya iki boyutlu olarak çeşitli materyallerden yapılan harf şeklinde olan tabela çeşididir. Son yıllarda sıklıkla tercih edilen bu tabelalar özellikle özel tasarım ile üretimi yapılmaktadır.

Belli bir kullanım amacı olmayan bu tarz tabelalar dikkat çekici ve farklı olması açısından tercih edilmektedir. Gerektiğinde ışık düzeneği ile de ışıklı kuru harf tabelası olarak kullanımı da yapılmaktadır.

Kutu harf tabelalarında tek harf olabildiği gibi birçok harften de meydana gelebilir. Özel tasarım gerektirdiğinden bu sürecin dikkatli planlanması önemlidir.

Kutu Harf Tabelasında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kutu harf tabelasından dikkat edilmesi gereken en temel süreç tasarım sürecidir. Kullanılacağı yer ve boyutu yanı sıra üründe bu tasarımı etkileyecektir. İyi bir kutu harf tabelası tasarımı müşterilerinizin dikkatiniz üzerinize daha kolay çekecektir.

Tasarım sürecinden sonra uygulanacak malzemenin seçimi de özen gösterilmesi gereken bir noktadır. Tabelanın uzun ömürlü olması için kaliteli malzemeden seçilmesi ve doğru şekilde üretilmesi gerekir. Her tabelada olduğu gibi bu tabelalarda da montajda gösterilecek özen tabelanın kalitesi ve uzun ömürlü kullanımı için gereklidir.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf ın yüzeyi ve yan yanakları 303 kalite parlak krom paslanmaz ile yapılır. Lazer Cnc kesim makinasıyla kesilen ön yüzey özel kimyasallarla ...

yazının devamı
Totem Tabela

Totem Tabela

Totem Tabela günümüzde kullanımı daha da sıklaşan çoğu firmanın iş yerleri için ihtiyaç duyduğu tekbir reklam alanı ve daha fazla ...

yazının devamı
Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, markanızın/firmanızın günün 24 saati göz önönde olmasını sağlar ve belki de günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz.

yazının devamı