Ekonomik ve ucuz tabela olarak fayda saılayan Işıksız Tabela her ne kadar ışık desteği olmasa da ışık alternatifler içerir. Aydınlatma sistemleri gelişmiş olsa da bazı firmaların ışıklı tabelaya ihtiyacı yoktur.

IşıksızTabela Nedir?
Işıksız Tabela, aydınlatma sistemine ihtiyaç olmayan yerlerde kullanılan iç mekan ve dış mekan tabelaların geneline verilen addır. Işık veriminin fazla olduğu yerlerde kullanılır. Pek Çok tabela çeşidini içine kapsar. Sitemiz içinde burada bulunan tüm tabela çeşitlerinin çoğunluğu Işıksız Tabela olarak yapılabilir.

Vinil Germe
Profil kasa üzerine ahşap çıtalar çakılarak zemin oluşturulur. Dijiltal baskılı vinil ya da vinil üzerine folyo kesim uygulama olarak yapılacak görsel bu çıtalara zımba teli ile çakılarak monte edilir. Oldukça ucuz bir sistem olan vinil germe, çok sık tercihtir. Özellikle eski, kirli cepheleri kamufle etmek ya da geçici kampanya ve avantajları duyurmak için kullanılır.

Kompozit Üzerine Folyo yada Dijital Baskı
Alüminyum Kompozit üzerine folyo ya da dijital baskı kaplanarak yapılan uygulamadır. Düz ve pürüzsüz bir zemin sunan alüminyum kompozitin üzerine istenilen görsel 2 boyutlu olarak uygulanabilir. Işıksız olan bu uygulama pürüzlü ve kirli yüzeylerin kapanması ya da kolon giydirmelerinde sıkça kullanılır. Kolon kaplaması için alüminyum kompozit çok kullanışlı bir malzemedir.

Alüminyum Boyama
Kalıcı bir Işıksız tabela arıyorsunuz en iyi tercihlerden biri alüminyum boyama tabeladır. Pas ve çürüme yaşamayan alüminyum malzemesinin üzerine endüstriyel boya vurulduktan sonra vernik vurulur. Çok uzun ömürlü bir tabela elde edilir. Genellikle dış mekanda bakım istemeyecek alanlarda kullanılır.

Otantik Tabela ÇeÅŸitleri
Eski ve otantik bir görüntü vermek amacıyla yapılan bu tabelalar, eskilerde aydınlatma sistemlerinin zayıf olmasından kaynaklı olarak ışıksız olarak yapılır. Mekanlara eski, otantik ve güven veren bir görüntü verir. Müze, cafe, restoran, bar gibi mekanlarda sıkça kullanılır.

Otantik Tabela ÇeÅŸitleri
Eski ve otantik bir görüntü vermek amacıyla yapılan bu tabelalar, eskilerde aydınlatma sistemlerinin zayıf olmasından kaynaklı olarak Işıksız olarak yapılır. Mekanlara eski, otantik ve güven veren bir görüntü verir. Müze, cafe, restoran, bar gibi mekanlarda sıkça kullanılır.

Yönlendirme Tabelaları
İç mekan yapIlarda genellikle yönlendirme IşıksızTabela amacIyla yapılır. Hastane yönlendirmeleri, kapı isimlikleri, fabrika yönlendirmeleri, uyarı ve ikaz levhaları bu sınıflandırma içerisine girer. Dekota, alüminyum, kompozit, forex, pleksi gibi malzemeler sıkça kullanılır. Zemin üzerine folyo kesim, dijital baskı, boyama ve kazıma yapılabilir.

Yönlendirme ve İsimlikler

Yönlendirme ve İsimlikler

İSİMLİKLER YÖnlendirme UyarI Levhaları konusunda çeşitli malzeme seçenekleriyle aradığınız her ürünü zamanında teslim ediyoruz.

yazının devamı
Işıksız Tabela

Işıksız Tabela

Ekonomik ve ucuz tabela olarak fayda sağlayan Işıksız Tabela her ne kadar ışık desteği olmasa da ışık alternatifler içerir.

yazının devamı
Neon Tabela

Neon Tabela

Neon Tabela ve türevlerinden vazgeçmeyen müşterilerimiz, ustalar tarafından şekillendirilen, karanlık ortamlarda görünürlüğü net olan ...

yazının devamı