Işıklı Tabela, firmanızın günün 24 saati göz önünde olmasını sağlar ve belkide günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz. Firmamız sürekli bakım garantisi vererek tabelanızın sürekli parlamasını sağlar. Eğer sizde yapıldıktan bir süre sonra patlayan florasanlardan, kararan led uygulamalardan sıkıldıysanız; kaliteli malzemelerin güveniyle sürekli bakım hizmeti veren Denge Reklam, sorunlarınıza çözüm üretmekten mutluluk duyar…

Işıklı Tabela Sistemlerinin Hayatımızdaki Yeri, Işıklı Tabela Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

Işıklı Tabela sektörde en çok tercih edilen tabela çeşididir ki, sebebi bir iş yeri için gerekli olan alın tabelasının ,hava karardığı zamanda, insanların gözüne hitap etmesini sağlamak ve güzel bir tasarımın ışıklandırılmasıyla etkili bir imaj yaratmaktır.

Işıklı Vinil Tabela

Bu tabelanın üretiminde tabelaya özel üretilmiş alüminyum kasa kenarları ile oluşturulan havuz tabanına ışık sızdırmazlı için gofraj kapatılır. Zemin içerisine aydınlatma malzemesi yerleştirilerek (floresan veya led ) aydınlatma sağlandıktan sonra kreatif bir çalışmayla iki boyutlu görsel oluşturulur. Görsel vinil üzerine dijital baskı veya folyo kesim yöntemleriyle uygulandık tan sonra daha önce oluşturulan ışıklı havuz sistemi üzerine gerdirilerk montajı yapılır.

Işıklı Totem Tabela

Denge Reklam Totem, Pilon ve Anıt Tabela çeşitlerinde ışıklı olarak en iyi modelleri sizlere sunmaktadır.

Işıklı Fener Tabela

Işıklı Fener Tabela: Bu tabela, alın tabelasının yetersiz kaldığı dar ara sokaklar, çok fazla yaya sirkülasyon olduğu işlek caddeler de yayanın alın tabelasını göremeyişi nedeniyle kullanılan bir tabela türüdür.

Işıklı Pleksi Kabartma (Pleksi Kutu Harf)

Pleksi Kabartma Işıklı Tabela; alüminyum, kompak lamine alüminyum panel(kompozit) ,ahşap ızgara ,metal ızgara ,duvar, mağaza veya çatı zeminine dahi uygulana bilir sektörde kutu harf olarak adlandırılır ve üç boyutlu tabelalarda sıkça tercih edilir. Işıklı Pleksi Kabartmalar imalatı; boyutlarına uygun kalınlıklardaki Pleksi levhalar cnc de kesilerek şekillendirildikten sonra yaklaşık harf boyunun %15 kadar genişlikteki bantlar ile kenar çizgisine mutabık kalınarak ısıtıcılar yardımıyla dönülür. Şeffaf kimyasal yapıştırıcılar (kloroform ,hızlı yapıştırıcı) kullanılarak yapıştırılır. Aydınlatması kabartma yapıldıktan tan sonraki iç ölçülere uygun olarak kesilen belli kalınlıktaki foreks veya alüminyum paneller üzerine yapıştırılan aydınlatma malzemeleriyle sağlanır.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Ön yüzeyi ve yan yanakları 303 kalite parlak krom paslanmaz ile yapılır. Lazer Cnc kesim makinasıyla kesilen ön yüzey özel kimyasallarla ...

yazının devamı
Neon Tabela

Neon Tabela

Neon Tabela ve türevlerinden vazgeçmeyen müşterilerimiz, ustalar tarafından şekillendirilen, karanlık ortamlarda görünürlüğü net olan ...

yazının devamı
Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela, markanızın/firmanızın günün 24 saati göz önünde olmasını sağlar ve belkide günün en etkileyici görüntüsünü hava karardıktan sonra verirsiniz.

yazının devamı